.

.

7 Haziran 2014 Cumartesi

özel yayın....eğer beğenirseniz blogumuzun yeni yazarı olmak istiyor :))))
23 Nisan ne güzel bayram. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı. Biz çocuk bayramında Toyota 'ya test sürüşüne gittik. 23-27 Nisan tarihleri arasında çocuk şenliği varmış. Çocuklar özel bir alanda test sürüşü yapıyorlar. Oğlum da, kızım da test sürüşü yaptı. Fotoğraftakine aldanmayın emniyet kemerimizi taktık. :))

Daha sonra bu kullandıkları arabayı bir yarışma sonunda hediye edeceklermiş. Vaktiniz varsa bir uğrayın derim kızım ve oğlum, Toyota çocuk şenliğinde çok eğlendiler.

Yüz boyaması, pamuk şeker, patlamış mısır, içecek-içecek alanı, oyun alanı var. Bayağı bir hazırlık yapılmış. Geçen sene bizim burada ki Toyota katılmamıştı. Bu sene telefon edip Toyota 'dan teyit aldık, öyle gittik, yani gitmeyi düşünürseniz bayiden teyit alın derim.
Başka neler yaptık, çok eğlendik, akşam fener alayını alkışladık. Ben çocukken 23 nisan da askerler yürürlerdi halk da ellerinde gaz dolu fenerler le yürürlerdi. Bu fener alayını görünce çocukluğumda katıldığım fener alaylarını hatırladım. Mutlu kalın..1 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Google+ Followers