.

.

24 Ekim 2014 Cuma

YAZARLIK NEDİR?


Bir blog yazarı olmak çok da kolay bir şey değildir. Araştırmacı, inceleyen ve sorgulayan bir yazar olmak zorundasınızdır. Eğer kendinizi rahat ifade edebiliyorsanız, insanları seviyorsanız ve yargısız bir gözle bakabiliyorsanız burda olmalısınız derim. Ben de bir blog yazarı olunca çok fazla sorumlulukları olduğunu yaşayarak öğrendim. 
        İnsanlara deneyimlerinizi sunmanız çok önemlidir. Çünkü bu blogun takipçileri bizim yazdıklarımıza güveniyorlar.Güven bir yazarla okuyucuları arasında çok önemlidir. Çünkü siz günlük bir konuşmada, kaynak olarak gösterilebilirsiniz yada bir ailenin yaşantılarından kesitleri örneklemiş olabilirsiniz. Bunlar ciddi sorumluluklar demektir. Ben yazar olmayı ve duygularımı paylaşmayı seven biriyimdir. İnsanların oldukları gibi davranmalarından hoşlanırım. Yapay şeyler ve yapmacık hareketler , benim hiç hoşuma gitmeyen hareketlerdir. Bu blogda yazarlık yaparken, ben olsam bu  yazılardan bana faydalı mı? ne alabilirim? diye düşünerek yazmaya başladım. Ve şu ana kadar olan yazılarımızın beğenilmesinden, doğru yolda olduğumu biliyorum :)))) Herkese teşekkürlerimi, sevgilerimi sunuyorum. 

                                                                     Saygılarımla 
                                                                Reyhan KARAHAN

3 yorum:

  1. Teşekkür ederim Nihalcim.Bu konuda senin blogunu da çok beğeniyorum. Özellikle çocuklarınızla birlikte yapmış olduğunuz etkinliklerinizi süper. Ellerinize sağlık :)

    YanıtlaSil
  2. Nede güzel ifade etmişsin,blog yazarlığı faydalı paylaşımlar konusundada gerçekten çok başarılısın canım.Keyifle takibindeyim:)

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Google+ Followers